Hakkımızda


2013 yılında faaliyetlerine başlayan Yerinde Servisim Bilgisayar ve Güvenlik kamera sistemleri  güven ve kaliteyi ön planda tutan hizmet anlayışı ile bütün sektörlerde gelişen teknolojik ihtiyaçlara çözüm sunmak amacıyla kurulmuştur. Zayıf akım sistemleri ve haberleşme alanlarında projeler yürütmekte olan Yerinde Servisim Bilgisayar ve Güvenlik kamera sistemleri sahada uzman teknik kadrosuyla sistem tasarımı ve entegrasyonu gerçekleştirmektedir. Akıllı (?) ve ileri teknolojiler konusunda çözüm odaklı çalışmalar yapan Yerinde Servisim Bilgisayar ve Güvenlik kamera sistemleri sunduğu profesyonel hizmet ağı sayesinde sektörünün saygın, bilinen ve en güvenilir elektronik sistemler ve teknolojik firmaları arasındaki yerini almıştır.

Yerinde Servisim Bilgisayar ve Güvenlik kamera sistemleri Artı ve Artı Teknoloji ile birlikte çalışarak Bankalar Özel sektörler Resmi kurumlar ile birlikte çalışarak çözüm ortağı olarak çalışmaktadır. 

Geliştirmiş olduğu çözümler sayesinde müşterilerinin teknolojik alanlarda ihtiyaç duyduğu ve çalışma verimliliğini arttıracak projeler üstlenen Yerinde Servisim Bilgisayar ve Güvenlik kamera sistemleri sizleri her zaman bir adım öne taşımak amacıyla hareket etmektedir. Yurt içi çözüm ortaklarının da sayesinde geniş ürün karması –portföyü- sunmakta ve global çapta hizmet vermektedir.

Fikirlere farklılıklara çevreye saygıyı, bütünlük adına tutarlılığı ve etik olmayı, rekabetçiliği, takım çalışmanın önemini en önde tutan şirketimiz çalışmalarında verimliliği esas alarak çözüm ortağı olmayı esas edinmiştir.


Ekibimiz